+48 662 070 358
pon. - pt. - 09:00 - 17:00
KLOEPFEL

Ekspansja na nowe rynki

Kloepfel Global Sales
wprowadza firmy na rynki zagraniczne

Jeśli Twoja organizacja dobrze prosperuje, ale masz apetyt i ambicje na ekspansję na rynki zagraniczne, ale nie wiesz, jak to zrobić, skorzystaj z pomocy naszych ekspertów, którzy pomogą Ci w tym procesie. Nowy rynek może być również doskonałym remedium na stagnację, która dopadła Twoją firmę na rynku wewnętrznym. Jeśli ten problem dotyczy również Ciebie, czas poszukać nowych szans do rozwoju poprzez internacjonalizację.

 Najczęstszym problemem związanym z odwlekaniem decyzji związanej z ekspansją zagraniczną, jest brak kontaktów handlowych bądź struktury organizacji na nowym rynku, czy też ograniczenia językowe. Powstaje też pytanie „Od czego zacząć?” Współpraca z Kloepfel Global Sales jest odpowiedzią na wszystkie niewiadome dotyczące poszerzenia działalności na nowe rynki.

Na jakie wsparcie możesz liczyć:

 

  • analiza potencjału rynku i konkurencyjności pod względem cen i dostępności usług,
 
  • wsparcie operacyjne przy organizacji biura, poszukiwaniu miejsc pod produkcję, kompletowaniu zespołu (obsługa klienta, sprzedaż)
 
  • wsparcie prawne
 
  • zapewnienie kontaktów handlowych oraz dobór najlepszych dla danego produktu/usługi kanałów sprzedaży
 
  • obsługa marketingowa – przygotowanie komunikacji w rodzimym języku z uwzlędnieniem specyfiki danego kraju (strona internetowa, materiały reklamowe) oraz optymalizacja, dobór narzędzi promocji, jak również logistyki zobacz więcej tutaj

Chcesz dowiedzieć się więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

logo1
logo2
logoBOZO-mono
logo5
logo6